Актаныш

БӘЙРӘМЕГЕЗ БЕЛӘН, ХӨРМӘТЛЕ УКЫТУЧЫЛАР: Районкүләм укытучылар көнендә алдынгы остазлар хөрмәтләнде (Исемлек+фотолар)

Мәгариф өлкәсендәге казанышлары, яшь буынга белем һәм тәрбия бирүдә Россия Федерациясе, Татарстан Республикасы Мәгариф һәм Фән министрлыклары бүләкләренә лаек булган мөгаллимнәр районкүләм укытучылар бәйрәмендә хөрмәтләнде.

“Россия Федерациясе тәрбия һәм белем бирүнең мактаулы хезмәткәре”
күкрәк билгесе белән Салахов Рамил Җәмигнур улы-  Чуракай төп гомуми белем бирү мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы; Россия Федерациясе мәгариф һәм фән министры Мактау кәгазе белән:
Нәбиева Фидания Рәвис кызы – аерым  фәннәрне  тирәнтен  үзләштерүле  2 нче санлы Актаныш урта гомуми белем бирү мәктәбенең физика укытучысы; Ямалов Филарис Фәнис улы – 1 нче санлы Актаныш урта гомуми белем бирү мәктәбенең физика укытучысы;

Закирова Рәмилә Марс кызы – аерым  фәннәрне  тирәнтен  үзләштерүле  2 нче санлы Актаныш урта гомуми белем бирү мәктәбенең математика укытучысы;

 “Татарстан Республикасы Мәгарифтәге казанышлары өчен”
күкрәк билгесе белән   бүләкләнәләр:

Гыйлфанов Фидус Нәрфис улы  – Яңа Әлем төп гомуми белем бирү мәктәбенең биология һәм химия укытучысы;

Галиева Чулпан Шәйхенур кызы  – Татар Суыксу урта гомуми белем бирү мәктәбенең башлангыч класс укытучысы;

Имамразыева Гөлназа Дәүрән кызы – мәгариф идарәсе җитәкчесенең укыту-методик эшләре буенча урынбасары;

Татарстан Республикасы мәгариф һәм фән министрының Мактау грамотасы белән бүләкләнәләр:

Бакиров Рузил Флорит улы – аерым  фәннәрне  тирәнтен  үзләштерүле  2 нче санлы Актаныш урта гомуми белем бирү мәктәбенең математика укытучысы;

Мусин Рөстәм Робсон улы – Актаныш технологик техникумының өстәмә белем бирү педагогы;

Фардиева Люзия Зөфәр кызы – Иске Кормаш төп гомуми белем бирү мәктәбенең рус теле һәм әдәбияты укытучысы;

Акмалова Айзирә Хәбип кызы – Пучы урта гомуми белем бирү мәктәбенең башлангыч класс укытучысы;

Мисбахова Радмила Раил кызы - Советлар Союзы Герое Хәсән Заманов исемендәге Актаныш кадет мәктәп-интернатының физика укытучысы;

Хисамова Айсылу Фәрит кызы – Аккүз төп гомуми белем бирү мәктәбенең башлангыч класс укытучысы;

 

Тырыш һәм нәтиҗәле хезмәте белән районның мәгариф үсешенә лаеклы өлеш керткәне өчен 

Муниципаль Район Башлыгы Мактау грамотасы белән бүләкләнәләр:

Гыйльфанова Зәйнәп Роберт кызы – Гомуми үсеш бирүче  2 нче балалар бакчасы тәрбиячесе;

Вагизов Ирек Рафаэль улы – Актаныш технология техникумының физик культура укытучысы;

Ахмадуллина Миләүшә Мулланур кызы – Богады төп гомуми белем бирү мәктәбенең башлангыч класс укытучысы;

Муллахметова Илүзә Мирзахәниф кызы – балалар иҗат үзәгенең өстәмә белем бирү педагогы;

Муниципаль район башлыгы Рәхмәт хаты белән бүләкләнәләр:

Миргалимова Эльвира Вәкыйф кызы  - Теләкәй төп гомуми белем бирү мәктәбенең башлангыч класс укытучысы; 

Ялалова Гөлнара Дилшат кызы – 1 нче санлы Актаныш урта гомуми белем бирү мәктәбенең информатика укытучысы;

Халикова Илиза Нәсих кызы -  Татар Суыксу урта гомуми белем бирү мәктәбенең биология һәм химия укытучысы;

Әюпов Фирзәр Ришат улы – “Адымнар-Актаныш” полилингваль гимназия-интернаты директорының информацион эшләр буенча урынбасары.

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: