Актаныш

“Ел укытучысы- 2014”

"Ел укытучысы- 2014" республикакүләм бәйгесенең район этабы җиңүчеләре: "Илһам һәм һөнәри осталык" номинациясендә - Актанышның икенче мәктәбенең математика укытучысы Рузил Бакиров; "Осталык һәм артистлык сәләте" номинациясендә - Мәсәде башлангыч мәктәбе укытучысы Сафура Билалова; "Традицияләр һәм яңалыкка омтылыш" номинациясендә - Меңнәр мәктәбенең математика укытучысы Гөлфинә Давытова; "Яшьлек һәм уңыш" номинациясендә -...

"Ел укытучысы- 2014" республикакүләм бәйгесенең район этабы җиңүчеләре:
"Илһам һәм һөнәри осталык" номинациясендә - Актанышның икенче мәктәбенең математика укытучысы Рузил Бакиров;
"Осталык һәм артистлык сәләте" номинациясендә - Мәсәде башлангыч мәктәбе укытучысы Сафура Билалова;
"Традицияләр һәм яңалыкка омтылыш" номинациясендә - Меңнәр мәктәбенең математика укытучысы Гөлфинә Давытова;
"Яшьлек һәм уңыш" номинациясендә - Такталачык мәктәбенең информатика укытучысы Радик Гайсин;
"Гуманлылык һәм иҗатташлык" номинациясендә - Иске Байсар мәктәбенең татар теле һәм әдәбияте укытучысы Луиза Хәйриева;
"Нәтиҗәлелек һәм үсеш" номинациясендә - Татар Ямалы мәктәбенең физкультура укытучысы Илнар Нургалиев;
"Һөнәргә мәхәббәт" номинациясендә - Уразай мәктәбенең технология укытучысы Нияз Гыймазов;
I урын - гуманитар гимназия-интернатның инглиз теле укытучысы Рамил Гарипов;
II урын - Иске Сәфәр мәктәбенең музыка укытучысы Илина Төхбәгалиева;
III урын - Актанышның беренче мәктәбенең математика укытучысы Резеда Маликова.
"Ел сыйныф җитәкчесе - 2014" республикакүләм бәйгесенең район этабы җиңүчеләре:
"Үз һөнәренә тугрылыклы" номинациясендә - Актанышның икенче мәктәбеннән Зинаида Нәбиева;
"Балаларга мәхәббәт" номинациясендә - Тат. Суыксу мәктәбеннән Рәмилә Гыйльфанова;
"Иң патриот" номинациясендә - Кадет интернат мәктәбеннән Әлфия Корбанова;
"Иң талантлы сыйныф җитәкчесе " номинациясендә - Зөбәер мәктәбеннән Резеда Госманова;
"Үз һөнәренә мәхәббәт" номинациясендә - Актанышның беренче мәктәбеннән Лилия Галләмова;
"Иҗатка мәхәббәт" номинациясендә - Иске Байсар мәктәбеннән Инзилә Гыймаева;
"Иң эмоциональ сыйныф җитәкчесе" номинациясендә - Яңа Әлем мәктәбеннән Резеда Фәйзрахманова;
I урын - гуманитар гимназия-интернаттан Ләйсән Әюпова;
II урын - Теләкәй мәктәбеннән Гөлнара Мусина;
III урын - Пучы мәктәбеннән Гөлназ Зарипова.
"Ел педагог-китапханәчесе - 2014" бәйгесе җиңүчеләре:
I урын - Яңа Кормаш мәктәбеннән Флүдә Гардисламова;
II урын - Иске Сәфәр мәктәбеннән Ләйлә Илдарова;
III урын - Киров мәктәбеннән Ландыш Сабирова.
"Ел тормыш иминлеге нигезләре укытучысы -2014" республикакүләм бәйгесенең район этабы җиңүчеләре:
I урын - гуманитар гимназия-интернаттан Ришат Сибгатуллин;
II урын - Мари Суыксу мәктәбеннән Эдуард Галиев;
III урын - Тат. Суыксу мәктәбеннән Наил Гәрәев.

Реклама
Нравится
Поделиться:
Комментарии (0)
Осталось символов: