Актаныш

Җитәкчеләрнең электрон адреслары

Муниципаль район башлыгы һәм идарә органнары вәкилләренең электрон адресларын тәкъдим итәбез. Сорауларыгызны шушы адреслар белән яза аласыз. Фәттахов Энгель Нәвап улы Engel.Fattahov@tatar.ru Камаев Фаил Мисбах улы Fail.Kamaev@tatar.ru Гарипов Руслан Илүс улы Ruslan.Garipov@tatar.ru Шамсунова Ландыш Җәүдәт кызы Landysh.Shamsunova@tatar.ru Гыйлаева Миләүшә Зөфәр кызы Milyausha.Gilaeva@tatar.ru Вахитов Илшат Рәфит улы Ilshat.Vahitov@tatar.ru Кәрамов Айрат Сөнәгат...

Реклама

Муниципаль район башлыгы һәм идарә органнары вәкилләренең электрон адресларын тәкъдим итәбез. Сорауларыгызны шушы адреслар белән яза аласыз.
Фәттахов Энгель Нәвап улы Engel.Fattahov@tatar.ru
Камаев Фаил Мисбах улы Fail.Kamaev@tatar.ru
Гарипов Руслан Илүс улы Ruslan.Garipov@tatar.ru
Шамсунова Ландыш Җәүдәт кызы Landysh.Shamsunova@tatar.ru
Гыйлаева Миләүшә Зөфәр кызы Milyausha.Gilaeva@tatar.ru
Вахитов Илшат Рәфит улы Ilshat.Vahitov@tatar.ru
Кәрамов Айрат Сөнәгат улы Ayrat.Karamov@tatar.ru

Нравится
Поделиться:
Комментарии (0)
Осталось символов: