Актаныш

Актаныш Сабан туеның бәйге - ярыш җиңүчеләре (ТУЛЫ ИСЕМЛЕК)

Актаныш сабан туе ярыш-бәйгеләрендә җиңүчеләр: ФОТОЛАРДА - БҮЛӘКЛӘНҮЧЕЛӘР Аркылы пычкы белән утын кисү: Хатын-кызлар 1. Ситдикова Раушания (Актаныш) 2. Садриева Файруза (Актаныш) 3. Исламхузина Альфия (Актаныш) Ир-атлар 1. Сарваров Фарис (Такталачык) 2. Ямалов Алгиз (Телэкэй) 3. Галин Алмаз (Тынламас) Ласта киеп йогерү: Балалар 1. Саматов Ильзир( Актаныш) 2. Галимов Айваз...

Актаныш сабан туе ярыш-бәйгеләрендә җиңүчеләр:
Аркылы пычкы белән утын кисү:
Хатын-кызлар
1. Ситдикова Раушания (Актаныш)
2. Садриева Файруза (Актаныш)
3. Исламхузина Альфия (Актаныш)
Ир-атлар
1. Сарваров Фарис (Такталачык)
2. Ямалов Алгиз (Телэкэй)
3. Галин Алмаз (Тынламас)
Ласта киеп йогерү:
Балалар
1. Саматов Ильзир( Актаныш)
2. Галимов Айваз (Актаныш)
3. Валиева Айсылу (Актаныш)
Хатын-кызлар
1.Хусаинова Рузиля (Актаныш)
2.Хаерова Ильмира (Актаныш)
3. Гильмуллина Фарида (Актаныш)
Ир-атлар
1. Саматов Марат (Актаныш)
2. Саматов Ильфир (Актаныш)
3. Ягудин Фэнзил (Актаныш)
Авыш баганага менү:
Балалар
1. Хисамутдинов Артур (Актаныш)
2. Хисамутдинов Раиль (Актаныш)
3. Нургалиев Ильдар (Я.Элем)
Зурлар
1. Гарипов Айнур (Актаныш)
2. Гилаев Ильсаф (Актаныш)
3. Латыпов Руслан (я.Элем)
Шахмат:
Балалар
1. Бикчантаева Камиля (Мэскэу)
2. Набиева Фируза (Актаныш)
3. Гимазова Роза (Актаныш)
Зурлар
1. Галимов Фагим (Актаныш)
2. Нуриахметов Ригинат (Актаныш)
3. Сарваров Ильфак (Куян)
Ветераннар :
1.Имамов Ильдар (Актаныш)
2. Гаязов Роберт (Актаныш)
3. Мансуров Сагит (Актаныш)
Әтәчле баганага менү:
1. Криворотов Никита (Сарапул)
2. Сабиров Ильдус (Киров)
3. Ахмаров Ленар (Актаныш)
Иң көчле кешене билгеләү:
1. Гайсин Раиль (Агидель)
2. Хузин Юлай (Актаныш) Сафиуллин Айнур (Агидель)
3. Махиянов Ильназ (Чаллы) Афанасьев Артур (Михайловка)
Озынлыкка сикерү:
Кызлар:
1.Мухаметдинова Элиза (Актаныш)
2. Хусаенова Рузиля (Актаныш)
3. Ахметова Амина (Уразай)
Егетлэр:
1. Ягудин Фанзиль (Яркэй)
2. Шарапов Искандер (Актаныш)
3. Саматов Марат (Актаныш)
Биеклеккә сикерү:
Кызлар:
1. Ядгарова Лейсан (Актаныш)
2. Шагзамова Алина (Актаныш)
3. Гараева Резеда (Актаныш)
Егетләр:
1. Саматов Марат (Актаныш)
2.Шарапов Искандер (Актаныш)
3.Ягудин Фэнзил (Яркэй)
Йөгерү:
Кызлар
400м.:
1. Ахметова Амина (Уразай)
2. Мухаметдинова Элиза (Актаныш)
3. Хусаенова Рузиля (Актаныш)
800м.:
1. Зигангирова Фируза (В. Яхшеево)
2. Хаерова Ильмира (Актаныш)
3. Мухаметдинова Элиза (Актаныш)
Егетлэр:
800м.:
1. Закиров Динислам (Актаныш)
2. Шарипов Булат (Актаныш)
3. Ахмадгалиев Анил (Актаныш)
2000м.:
1. Хадиев Искандер (Актаныш)
2. Мухамаев Алмаз (Актаныш)
3. Муминов Алишер (Актаныш)
Пляж волейболы:
Кызлар:
1. Корпенко Дарья
Шишкова Диана (Н.Челны)
2. Исламова Чулпан
Хисамова Ильнара (Актаныш)
3. Губаева Динара
Исмакаева Чулпан (Т.Суыксы)
Егетлэр:
1. Хабибуллин Разил
Хисамов Ильяр (Актаныш)
2. Мавлявиев Рамис
Гилязов Марсель (Элмэт)
3. Митрофанов Сирень
Исламов Булат (Актаныш)
Волейбол:
Кызлар:
1. Чаллы
2. Актаныш
3. Сэфэр
Егетлэр:
1. Актаныш
2. Элмэт
3. Агыйдель
Муенлы аркан тарту:
Зурлар:
1. Галин Алмаз (Тынламас)
2. Саматов Ильназ (Актаныш)
3. Магданов Ильнар (Актаныш)
Балалар:
1. Шаехов Данияр (Чаллы)
2. Хазиев Азат (Актаныш)
3. Шакуров Ильнар (Кэзкэй)
Хатын-кызлар:
1. Саматова Голия (Актаныш)
2. Фахразиева Лариса (Нефтекамск)
3. Латипова Лейсан (Актаныш)
Кул көрәше:
Хатын-кызлар:
1. Ахмадуллина Галия (Телэкэй)
2. Мисбахова Ирина (Чалманарат)
3. Госманова Алсу (Телэкэй)
Ир-атлар:
1. Сафаргалиев Айдар (Чуракай)
2. Насибуллин Рамис (Тукай)
3. Галин Динар (Бакалы)
Гер күтәрү:
Мл. юноши, 22 яшькэ кадэр16 кг.
1. Мустафин Альфис(Актаныш)
2. Тагиров Салават (Актаныш)
3. Сазакин Александр (Нефтекамск)
мл.Юноши, 24 кг. 75 кг
1. Рахимов Ильшат (Богады)
2. Гайсин Ренат (Агыйдел)
3. Мухаметдинов Равиль (Актаныш)
мл.Юноши, 24 кг.гирь св.75 кг
1. Фаттахов Булат (Актаныш)
2. Салихов Ильназ (Актаныш)
3. Фахразиев Данир (Куян)
Зурлар, до 75 кг.
1. Рахимов Ильшат(Актаныш)
2. Набиев Ильмир ( Актаныш)
3. Хурамшин Марат (Агидель)
Св.75 кг.
1. Гайсин Раил (Агыйдел)
2. Закирьянов Радик (Актаныш)
3. Гильфанов Рамиль (Актаныш)
Ваннадан балык тоту:
1. Газдалиев Ильшат (Меннэр)
2. Шайдавлетов Максим (Уразай)
3. Миннеханов Нарис ( Меннэр)
Җилем көймәдә узышу:
Ир - атлар
1. Ваньшин Ильнур (Актаныш)
2. Гарипов Айнур (Актаныш)
3. Бахтиев Глус (Киров)
Хатын -кызлар
1. Харисова Лена (Мензелинск)
2. Ялалова Светлана (Яркэй)
3. Муртазина Резеда (Мослим)
Маст - рестлинг
Ир -атлар
1. Назипов Рифат (Муслюмово)
2. Сайфуллин Айнур (Когалым)
3. Назипов Зирак (Муслюмово)
Хатын -кызлар
1. Ядгарова Лейсан (Актаныш)
2. Салахова Гульназ (Актаныш)
3. Садыкова Айгиза (Актаныш)
Капчык белэн сугышу:
Ир-атлар
1. Ягудин Фэнзил - (Яркэй)
2. Аглямов Ильнур (РБ, ст.Зянзигит)
3. Гайсин Раиль (Агидель)
Хатын кызлар
1. Магданова Дилусэ (Актаныш)
2. Мандыкаева Ирина (М.Суксы)
3. Саматова Гулия (Актаныш)
Балалар
1. Шаймурзин Эльвир(Актаныш)
2. Саматов Ильзир (Актаныш)
3. Кабиров Артур (Нижнекамск)

Реклама

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: