Актаныш

Актанышның быелгы келәм батырлары билгеле (ТУЛЫ ИСЕМЛЕК)

Район Башлыгы призына милли көрәш ярышлары җиңүчеләре исемлеге: 25 кг.га кадәр: 1 урын - Муса Әнвәров (АСОШ №1) 2 урын - Хөҗҗәтов Илфир (Әлем) 3 урын - Гадел Нургатин ("Тылсым") 28 кг.га кадәр: 1 урын - Айзат Нургалиев (Коррекцион мәктәп) 2 урын - Илфат Газизов (АСОШ №1) 3 урын -...

Район Башлыгы призына милли көрәш ярышлары җиңүчеләре исемлеге:
25 кг.га кадәр:
1 урын - Муса Әнвәров (АСОШ №1)
2 урын - Хөҗҗәтов Илфир (Әлем)
3 урын - Гадел Нургатин ("Тылсым")
28 кг.га кадәр:
1 урын - Айзат Нургалиев (Коррекцион мәктәп)
2 урын - Илфат Газизов (АСОШ №1)
3 урын - Камил Кашапов (Тат. Ямалы)
30 кг.га кадәр:
1 урын - Фәрхать Мөхәметдинов ("Тылсым")
2 урын - Исламхуҗин Айназ (Әлем)
3 урын - Хәмидуллин Назыйф (Күҗәкә)
32 кг.га кадәр:
1 урын - Искәндәр Басыйров (АСОШ №1)
2 урын - Әмир Муллаянов (Тат.Суксу)
3 урын - Мөнир Фәррәхов (Әлем)
36 кг.га кадәр:
1 урын - Илдар Нургалиев (КШИ)
2 урын - Ришат Марданов (Пучы)
3 урын - Ринат Дорофеев (КШИ)
40 кг.га кадәр:
1 урын - Ринас Фәттәхов Тат.Суксу)
2 урын - Денис Хаҗиев (КШИ)
3 урын - Салават Кашапов (Тат. Ямалы)
45 кг.га кадәр:
1 урын - Салават Гыйлемов (Пучы)
2 урын - Галинур Харисов (Тат. Ямалы)
3 урын - Вадим Дорофеев (КШИ)
50 кг.га кадәр:
1 урын - Ленар Вәкилов (Тат. Ямалы)
2 урын - Салават Хабетдинов (Айман)
3 урын - Наркиз Харисов (Тат.Ямалы)
55 кг.га кадәр:
1 урын - Илназ Шәмсиев (Пучы)
2 урын - Галиев Рафил (Техникум)
3 урын - Шәйхәйдәров Заһит (Гимназия)
60 кг.га кадәр:
1 урын - Денис Муллахметов (АСОШ №2)
2 урын - Ралиф Корбангалин (Богады)
3 урын - Нәфис Фазлыев (Иске Кормаш)
65 кг.га кадәр:
1 урын - Раббани Нургалиев (АСОШ №1)
2 урын - Мирзаянов Айнур (АСОШ №1)
3 урын - Ильяс Хафизов (Пучы)
70 кг.га кадәр:
1 урын- Сәйдәш Шәйхәйдәров (Та. Суксу)
2 урын - Айдар Шәмсиев (Техникум)
3 урын - Анар Максимов (Техникум)
75 кг.га кадәр:
1 урын - Илнур Сәфиуллин (Богады)
2 урын - Рамазан Гайнетдинов (Тат. Суксу)
3 урын - Ленар Рәшитов (Иске Кормаш)
75 кг.нан авыррак үлчәмдә:
1 урын - Фарис Хуҗин (Техникум)
2 урын - Данис Камалов (АСОШ №1)
3 урын - Таһир Шарафуллин (Иске Кормаш)

Реклама

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: