Актаныш

Актанышта узган “Милләтләр кроссы – 2017” җиңүчеләре (ИСЕМЛЕК)

Балалар бакчалары арасында: I урын - Әмир Вахитов, "Ромашка"; Иркә Садертдинова, "Каенкай"; II урын - Илгизәр Фәсхиев, "Ромашка"; Айгизә Муллахмәтова "Кояшкай"; III урын - Раяз Шәрипов, "Умырзая"; Мәрьям Сәлимова, "Каенкай"; Башлангыч сыйныф укучылары арасында I урын - Мансур Нуруллин "Тылсым" башлангыч мәктәбе; Алия Салихова, Актанышның 1нче мәктәбе; II урын -...

Балалар бакчалары арасында:
I урын - Әмир Вахитов, "Ромашка"; Иркә Садертдинова, "Каенкай";
II урын - Илгизәр Фәсхиев, "Ромашка"; Айгизә Муллахмәтова "Кояшкай";
III урын - Раяз Шәрипов, "Умырзая"; Мәрьям Сәлимова, "Каенкай";
Башлангыч сыйныф укучылары арасында
I урын - Мансур Нуруллин "Тылсым" башлангыч мәктәбе; Алия Салихова, Актанышның 1нче мәктәбе;
II урын - Булат Хуҗин, Татар Суыксуы; Инзилә Ибраһимова, Татар Суксуы;
III урын - Шәфкать Миргалимов, Актанышның 2нче мәктәбе; Илмир Әхмәтов, Теләкәй; Энҗе Гыйлмуллина, Меңнәр;
V-VIII сыйныф укучылары арасында
I урын - Илфат Миргалимов, Теләкәй; Эльза Мөхәммәтдинова, 2нче мәктәп;
II урын - Раил Ибраһимов, гуманитар гимназия; Лиана Закриҗанова, 1нче мәктәп;
III урын - Рөстәм Маннапов, Иске Кормаш; Резеда Басыйрова, 1нче мәктәп;
IX-XI сыйныф укучылары арасында
I урын - Айбулат Хуҗин, 1нче мәктәп; Алинә Әхмәтова, 1нче мәктәп;
II урын - Алмаз Мөхәмәев, кадет мәктәбе; Эльмира Хәерова, 2нче мәктәп;
III урын - Айгиз Гарипов, технология техникумы; Энҗе Габдуллина, 1нче мәктәп;
18-30 яшьлекләр арасында
I урын - Динар Галимуллин, технология техникумы; Фирүзә Җиһангирова, Яхшый мәктәбе;
II урын - Равил Хаҗиев, 1нче мәктәп; Инзилә Мөхәммәтшина, "Ромашка" балалар бакчасы;
III урын - Хаҗиев Руслан, башкарма комитет; Резеда Әминова, "Умырзая" балалар бакчасы;
VIP йөгерешчеләр:
I урын - Риназ Шәрипов, Уразай авыл башлыгы; Лилия Хисмәтуллина, "Умырзая" бакчасы;
II урын - Гадел Газизов, Иске Кормаш мәктәбе директоры; Гөлнара Әхмәтова, Чалманарат мәктәбе директоры;
III урын - Илдус Кәримов, эчке эшләр бүлеге; Сиринә Исламова, сәнгать мәктәбе;
31-45 яшьлекләр арасында
I урын - Ирек Мөхәммәтов, 1нче мәктәп; Фәйрүзә Галиева, 2нче мәктәп;
II урын - Илгиз Ильясов, пенсия фонды; Илүзә Гарифҗанова, "Әтәчкәй" балалар бакчасы;
III урын - Илдус Газизов, Актаныш; Гөлфия Закирова, "Әтәчкәй" балалар бакчасы;
45 яшьтән өлкәнрәкләр арасында
I урын - Марсель Салихов, Табанлыкүл; Зөлфия Исламова, "Умырзая" балалар бакчасы;
II урын - Рамис Минһаҗев, кадет мәктәбе; Рифә Ибраһимова, үзәк хастаханә;
III урын - Айдар Салихов, "Иман" спорт сарае; Гөлнара Әхмәтдинова, технология техникумы.

Реклама

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: