Актаныш

Актаныш районында узган “Россия чаңгы юлы- 2022” җиңүчеләре исемлеге белән танышыгыз! (фотолар)

Район Башкарма комитетының Яшьләр эшләре, спорт һәм туризм бүлеге “Россия чаңгы юлы- 2022” җиңүчеләре турында мәгълүмат бирә.

Балалар бакчаларына йөрүче кызлар арасында: 


3 урын – Ганиева Әмилә (Балалар бакчасы №6)
2 урын – Вильданова Әминә (Балалар бакчасы №6)
1 урын – Заһретдинова Мәрьям ( Балалар бакчасы №6)


Балалар бакчасына йөрүче малайлар арасында:


3 урын – Салихов Раниль (Балалар бакчасы №1)
2 урын – Заманов Аяз (Балалар бакчасы №6)
1 урын-  Иманаев Самат, Хуҗин Риназ (Балалар бакчасы №1)

I-II сыйныф укучылары (малайлар) арасында:

3 м. – Шәйхразыев Мирхәйдәр (гимназия)

2 м. – Ризванов Булат (гимназия)

1 м. – Заманов Фәрхәт (Актанышның 2 нче санлы мәктәбе)

I-II сыйныф укучылары (кызлар) арасында:

3 м. – Закирова Алмазия (гимназия)

2 м. – Микаелян Мери (Актанышның 1 нче санлы мәктәбе)

1 м. – Таҗимова Самира (Актанышның 2 нче санлы мәктәбе)

 

III- IV сыйныф укучылары (малайлар) арасында:

 

3 м. – Хәлилов Раил (Актанышның 2 нче санлы мәктәбе)

2 м. – Сәрвәров Наил (Актанышның 2 нче санлы мәктәбе)

1 м. – Хөсәенов Айгиз (Актанышның 2 нче санлы мәктәбе)

 

III- IV сыйныф укучылары (кызлар) арасында:

 

3 м. – Таҗимова Фәридә (Актанышның 2 нче санлы мәктәбе)

2 м. – Сираева Алия (Актанышның 2 нче санлы мәктәбе)

1 м. – Кашапова Нәзилә (Актанышның 2 нче санлы мәктәбе)

V-VII сыйныф укучылары (кызлар) арасында:

3 урын – Исламова Адилә (Актанышның 2 нче санлы мәктәбе) 
2 урын – Ильясова Азалия (Актанышның 1 нче санлы мәктәбе)
1 урын – Ибраһимова Чулпан (Актанышның 1 нче санлы мәктәбе)


V-VII сыйныф укучылары (малайлар) арасында:

3 м. – Мингалимов Солтан (Актанышның 2 нче санлы мәктәбе)
2 урын – Гайнанов Ренат (Актанышның 1 нче санлы мәктәбе)
1 урын – Хәсәнов Камил (Актанышның 1 нче санлы мәктәбе)

VIII-IX сыйныф укучылары (кызлар) арасында:

3 урын – Фазлыева Альбина (Актанышның 2 нче санлы мәктәбе)
2 урын – Сәлахова Алия (Актанышның 1 нче санлы мәктәбе)
1 урын – Хәсәнова Ләйсән (Актанышның 2 нче санлы мәктәбе)


VIII-IX сыйныф укучылары (малайлар) арасында

3 урын – Әхмәтов Ильмир (Теләкәй мәктәбе) 
2 урын – Ибраһимов Искәндәр (Актанышның 1 нче санлы мәктәбе)
1 урын – Тимиров Салават (Актанышның 2 нче санлы мәктәбе)


X-XI сыйныф укучылары (кызлар) арасында:

3 урын – Хөсәенова Регина (Актанышның 2 нче санлы мәктәбе)
2 урын – Фатыйхова Инзилә (Сәфәр мәктәбе)
1 урын -  Латыйпова Лиана (Актанышның 2 нче санлы мәктәбе)


X-XI сыйныф укучылары (егетләр) арасында:

3 урын – Әхмәтдинов Ильяс (Техникум)
2 урын – Нурлыгаянов Илгиз (Сәфәр мәктәбе)
1 урын – Могътазиров Искәндәр (Актанышның 1 нче санлы мәктәбе)


VIP-йөгереш, ир-егетләр арасында:


3 урын – Харрасов Таһир
1 урын – Салихов Ирек, Салихов Фәрит


VIP- йөгереш, хатын-кызлар арасында:


2 урын – Фәйзрахманова Резеда (Балалар иҗат үзәге)
1 м. – Ибраһимова Рифа( Үзәк хастаханә)


18-40 яшьтәге ир-егетләр арасында:


3 урын – Вәлиев Рәмис (МНКТ)
2 урын – Рәшитов Илгиз ("Лачын" боз-спорт сарае)
1 урын – Ильясов Илназ (Пенсия фонды)


18-40 яшьтәге хатын-кызлар арасында: 


3 урын – Солтанова Алина (Балалар иҗат үзәге)
2 урын – Шәмсиева Алина (МНКТ)
1 урын – Мингалимова Чулпан (гимназия)

41-60 яшьтәге ир-егетләр арасында:


3 урын – Хөсәенов Флюр (МЧС)
2 урын – Салихов Марсель (Сарман районы)
1 урын – Мөхәммәтов Ирек (Актанышның 1 нче санлы мәктәбе)

41-55 яшьтәге хатын-кызлар арасында:


3 урын –  Хаҗиева Алена (“Ромашка” балалар бакчасы)
2 урын – Юсупова Ландыш (Үзәк хастаханә)
1 урын –  Вәлиева Алсу (Техникум)


60 яшьтән өлкәнрәкләр арасында:


3 урын –  Мөхәммәдиев Дилшат
2 урын – Әхтәмов Хәләф 
1 урын – Иманаев Илфат

“Россия чаңгы юлы-2022” чарасында иң яшь катнашучы- 3,2 яшьлек Шамил Заманов иде. Иң өлкән катнашучы Хәләф Әхтәмовка 74 яшь. 

 

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: