Актаныш

Актаныш Сабантуе җиңүчеләре (ТУЛЫ ИСЕМЛЕК)

Актаныш Сабантуенда уеннарда иң яхшы нәтиҗә күрсәтүчеләр исемлеге:

ФОТОЛАРНЫ ДА КАРАГЫЗ!

Гер күтәрү  (до 22 лет) – 65 кг
3 м – Юзкаев Айгиз (Актаныш)
2 м – Галиев Разил (Актаныш)
1 м – Райсин Ренат (Агидель)


Гер күтәрү  (до 22 лет) – св.65 кг
3 м – Фахразиев Данир (Куяново)
2 м –Фаттахов Булат (Актаныш)
1 м – Беканов Искандер (Агидел)


Гер күтәрү  (св. 22 лет) – до 75 кг
3 м – Ахтямов Айрат (Куяново)
2 м – Фахразиев Данир (Куяново)
1 м – Фаттахов Булат (Актаныш)


Гер күтәрү  (св. 22 лет) – св 75 кг
3 м- Гайсин Раил (Агидел)
2 м –Бадретдинов Илюс (Дуртиле)
1 м- Афзалов Руслан (Дуртиле)


Көянтәле су ташу
Хатын –кызлар:
3 м – Фазлыева Динара (Яркәй)
2 м – Галимова Гузәл (Чуракай)
1 м – Газизова Алҗфина (Байлар Сабасы)


Ир-атлар:
3 м – Нуртдинов Расил (Илеш)
2 м –Саматовв Илфир (Актаныш)
1 м – Хузин Юлай (Актаныш)


Ваннадан балык тоту
3 м – Варин Ризван (Ямалы)
2 м – Минниханов Нарис (Меннэр)
1 м – Газдалиев Илшат(Меннэр)


Иң көчле кеше
3 м – Сафиллин Айнур (Агидел)
2 м – Хузин Юлай (Актаныш)
1 м – Гайсин Раил(Агидел)


Волейбол
Ир-атлар:
3 м – Дүртиле
2 м –Бакалы
1 м –Актаныш


Хатын-кызлар:
3 м – Актаныш
2м –Сәфәр
1 м –Яркәй


Пляжный волейбол
Ир-атлар:
3 м – Дүртиле
2 м – Актаныш 2 
1м –Актаныш1


Хатын-кызлар:
3 м – Яркәй 2
2 м – Яркәй 1
1 м –Актаныш


Муенлы аркан тартышу
Ир-атлар  
3 м –Хузин Юлай (Актаныш)
2 м – Гимазов Марат (Актаныш)
1 м – Саматов Илназ(Актаныш)


Егетләр
3 м – Саматов Илфир  (Актаныш)
2 м – Шайхразиев Данияр (Куян)
1 м – Корбанов Каюм (Актаныш)


Хатын-кызлар:
3 м – Корбанова Рәмилә (Актаныш)
2 м – Саматова Гулия (Актаныш)
1 м – Халафетдинова Чулпан(Чуракай)


Капчык белән сугышу
3 м – Саматов Ильзир(Актаныш)
2 м – Юсупов Айнур 
1 м – Муфаздалов Рамзил( Чөгәнә)


Хатын-кызлар:
3 м – Галеева Алина
2м - Сарварова Чулпан (Такталачык)
1 м – Мандекаева Ирина ( М.Суксы)


Ласта киеп йөгерү
Кечкенәләр:
3 м –Галимарданов Гадел (Актаныш)
2 м – Валиуллина Диния (Казан)
1 м – Певцов Камиль (Пучы)


Ир-атлар:
3 м – Шаехов Данияр (Чаллы)
2м – Саматов Илфир (Актаныш)
1м - Фахерлегаянов Рөстәм (Актаныш)


Хатын-кызлар:
1м – Тимирова Айзира (Түке)
2 м – Хусаинова  Зарина (Актаныш)
3 м – Хаерова Илмира(Актаныш)


Йомыркалы капчык кабып йөгерү:
Ир-егетләр:
3 – Саматов Ильназ
2 – Саматов Ильфир
1 – Саматов Ильзир


Хатын-кызлар:
3 – Вакиуллина Айгуль
2 – Мандыкаева Ирина
1 – Загидуллина Айсылу


Кул көрәштерү:
Ир-егетләр:
3 – Насипов Радис (Яр Чаллы)
2 – Исмагилов Фархат (Илеш)
1 – Сафаргалиев Айдар ( Чуракай)


Хатын-кызлар:
3 – Ахмадишина Галия (Телэкэй)
2 – Гилемова Равиля
1 – Габдуллина Голназ


Озынлыкка сикерү:
Ир-егетләр:
3 – Ахметзянов Айгизэр 
2 – Ялалов Наиль (Актаныш)
1 – Байрамов Инсаф (Саба)


Хатын-кызлар:
3 – Ахметова Розалия (Илеш районы)
2 – Хусаенова Рузиля (Актаныш)
1 – Мухаметдинова Элиза (Актаныш)


Биеклеккә сикерү:
Ир-егетләр:
3 – Ахметзянов Айнур (Уфа)
2 – Ахметзянов Артур (Уфа)
1 – Байрамов Инсаф (Саба)


Хатын-кызлар: 
3 – Минниахметова Розалия (Илеш)
2 – Мухаметдинова Элиза (Актаныш)
1 – Хусаенова Рузиля  (Актаныш)


Йөгерү:
Хатын-кызлар 400 м.:
3 – Шамсиева Дияна (Актаныш)
2 – Хусаенова Адиля (Актаныш)
1 – Мухаметдинова Элиза (Актаныш)


Ир-егетләр 800 м.:
3 – Ахмадгалиев Анил (Актаныш)
2 – Закиров Денислам (Актаныш)
1 – Хузин Айбулат (Актаныш) 


Хатын-кызлар 800 м.:
3 –  Басырова Резеда (Актаныш)
2 – Бахтиева Назлия (Актаныш)
1 – Зигангирова Фирюза (Актаныш)


Ир-егетләр 2000 м.:
3 – Мухамадиев Мунир (Аккуз)
2 – Мухамаев Алмаз (Аеш)
1 – Закиров Илгам (Аеш)


Утын кисү:
Ир-егетләр:
3 – Мухаметдинов Радим
2 – Аглямов Ильнур
1 – Саваров Фарис


Хатын-кызлар:
3 – Ахметзянова Филазира 
2 – Нургалиева Гульчачак
1 – Халафетдинова Чулпан 


Әтәчле баганага менү:
3 – Нургалиев Данил (Әлем)
2 – Гарипов Радис (Усы)
1 – Галиев Рафил (Меңнәр)


Резинка тарту:
3 – Хуснуллин Альберт (Актаныш)
2 – Мингазов Азат (Буляк)
1 – Гараве Разил (Актаныш)
 

Реклама

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: