Актаныш

Россиянең спорт остасы Илфат Әнвәров исемендәге көрәш турнирының җиңүчеләре билгеле

Бүген Актаныш районының данлыклы көрәшчесе, исән булса, быел 70 яшен каршылыйсы Илфат Әнвәров истәлегенә көрәш турниры узды.

Бәйге тәмам. Җиңүчеләргә көрәшченең балалары әзерләгән мактау кәгазьләре, медальләр, һәм акчалата бүләкләр тапшырылды. Турнирныябу тантанасында район башкарма комитеты җитәкчесе Илшат Габделхәев катнашты. 
Җиңүче- көрәшчеләрнең исемлеге белән танышыгыз! 
24 килограммга авырлыктагы көрәшчеләр арасында: 
 1 урын- Гадел Әнвәров, Актанышның беренче санлы мәктәбе; 
 2 урын-Фаил Ибраһимов, Зәй районы; 
3 урын- Рамазан Әнвәров, Актанышның беренче санлы мәктәбе; 
 
28 килограммга авырлыктагы көрәшчеләр арасында: 
1 урын- Салих Әнвәров, “Тылсым”; 
2 урын- Рөстәм Хөснетдинов,Пучы; 
3 урын- Данил Гарфиев, Пучы; 
30 килограммга авырлыктагы көрәшчеләр арасында: 
1 урын- Адель Нургатин, Актанышның беренче санлы мәктәбе; 
2 урын- Рияз Шәймөхәммәтов, Азнакай районы, 
3 урын- Замир Хәсәншин, Саба районы; 
 
35 килограммга авырлыктагы көрәшчеләр арасында: 
1 урын- Радмир Хаҗиев, Актанышның беренче санлы мәктәбе; 
2 урын- Риназ Гарипов, Саба районы, 
3урын- Тимерхан Әхмәтов, Саба районы; 
 
40 килограммга авырлыктагы көрәшчеләр арасында: 
1 урын- Муса Әнвәров, Актанышның беренче санлы мәктәбе; 
2 урын- Илнар Сафиуллин, Богады; 
3 урын- Раяз Низамиев, Саба районы; 
 
45 килограммга авырлыктагы көрәшчеләр арасында: 
1 урын- Искәндәр Басыйров, Актанышның беренче санлы мәктәбе; 
2 урын- Ринат Садертдинов, Актанышның икенче санлы мәктәбе; 
3 урын- Ильяс Габдрәхимов,Саба районы; 
 
50 килограммга авырлыктагы көрәшчеләр арасында: 
1 урын- Җәмил Ибраһимов, Зәй районы, 
2 урын- Ренат Дорофеев, Кадет-интернат мәктәбе, 
3 урын- Альмир Муллаянов, Татар Суыксуы; 
 
55 килограммга авырлыктагы көрәшчеләр арасында: 
1 урын- Нияз Сәрвәров, Саба районы, 
2 урын- Рузил Мокыймов, Кадет-интернат мәктәбе, 
3урын- Газинур Хәеров, , Кадет-интернат мәктәбе; 
 
60 килограммга авырлыктагы көрәшчеләр арасында: 
1 урын- Нияз Хәлиуллин, саба районы, 
2 урын- Вадим Дорофеев, , Кадет-интернат мәктәбе, 
3 урын- Илфат Миңнегалиев, Азнакай; 
 
65 килограммга авырлыктагы көрәшчеләр арасында: 
1 урын- Ислам Закиров, Азнакай, 
2 урын- Ильмир Гыйльманов, Технологик техникум; 
3 урын- Раил Гыйльманов, Яркәй; 
 
80 килограммга авырлыктагы көрәшчеләр арасында: 
1. Язнур Гарипов, Саба районы; 
2. Ильяс Харрасов, , Актанышның икенче санлы мәктәбе, 
3. Тимур Муллахмәтов, Технологик техникум.

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: