Актаныш

32 райондашыбызга «Үз һөнәренең остасы» дигән дәрәҗәле исем бирелде (ИСЕМЛЕК +ФОТОЛАР)

Аерым профессияләр арасында 2017 елда иң югары нәтиҗәләргә ирешкән хезмәт алдынгыларына «Үз һөнәренең остасы» исеме бирелде, алар акчалата премия, дипломнар белән хөрмәтләнделәр. «Үз һөнәренең остасы» исеменә лаек булган райондашларыбызның фоторәсемнәре районның Почет тактасында урын алачак. АЛАР: 1."Ел Авыл башлыгы" - Күҗәкә авыл җирлеге башлыгы Галимҗанова Рәйхан Флүс кызы 2. "Иң...

Аерым профессияләр арасында 2017 елда иң югары нәтиҗәләргә ирешкән хезмәт алдынгыларына «Үз һөнәренең остасы» исеме бирелде, алар акчалата премия, дипломнар белән хөрмәтләнделәр. «Үз һөнәренең остасы» исеменә лаек булган райондашларыбызның фоторәсемнәре районның Почет тактасында урын алачак.
АЛАР:
1."Ел Авыл башлыгы" - Күҗәкә авыл җирлеге башлыгы Галимҗанова Рәйхан Флүс кызы
2. "Иң яхшы муниципаль хезмәткәр" - Корбанова Люция Галимҗан кызы, Район башкарма комитетының гомуми бүлек мөдире
3. Социаль хезмәткәр - Ахметханова Фәридә Алтаф кызы, Актаныш картлар һәм инвалидлар өчен интернат -йорты хезмәткәре
4. Полиция хезмәткәре -Давлетов Илнур Илүс улы, Богады, Аккүз авыл җирлекләре участок инспекторы
5. "Ел җитәкчесе" - "Әнәк Агрофирмасы" җаваплылыгы чикләнгән җәмгыяте җитәкчесе Фәтхиев Фарис Гаяз улы
6. "Әнәк агрофирмасы" сыер савучысы Шәвәлиева Дилә Максүт кызы.
7. "Тамыр" ҖЧҖ механизаторы Мәгъфуров Рәфил Рафаэл улы
8. "Әнәк агрофирмасы" ҖЧҖ ферма мөдире - Галимов Әбелкаис Шәмсиәхмәт улы
9. "Ташкын" ҖЧҖ хисапчысы Солтанова Алсу Әхсән кызы
10. "Башак" ҖЧҖ баш зоотехнигы Гобайдуллин Фоат Җәүдәт улы
11. "Әнәк" агрофирмасы баш инженеры Әхмәдишин Тимерҗан Сәлимҗан улы
12. "Башак" ҖЧҖ терлекчесе Мохамова Ләйлә Тәлгать кызы
13. "Алга" ҖЧҖ баш агрономы Набиев Илназ Факис улы
14. "Нур" ҖЧҖ ясалма орлыкландыру технологы Йосыпов Илдар Нурлыгаян улы
15. "Әнәк агрофирмасы" шоферы Хәсәнов Данил Кәшип улы
16. "Тамыр" ҖЧҖ баш ветеринария хезмәткәре Харисов Әлфәрит Марсел улы.
17. Чуракай авылыннан фермер хуҗалыгы җитәкчесе Шәехов Хавил Дөфәрит улы
18. "ПМК" оешмасыннан штукатур-маляр Вәлиева Рәфидә Әкрәм кызы
19. ПО "Комммунсервис" оешмасы слесаре Шакиров Руслан Митьян улы
20. ООО " Газстройсервис" ташчысы Гильмуллин Алфир Фәһимулла улы
21. Агрегат заводыннан станок операторы Хаҗиев Фиргат Рафаил улы
22. Кече нефть компаниясе хезмәткәре Миңнебаев Әсхат ӘҺлиулла улы
23. ООО "Жилэнергосервис " энергетигы Габдуллин Раил Флун улы
24. Район газ участок хезмәткәре Шәймәрданов Адель Раниф улы
25. Актаныш почта Элемтәсе бүлекчәсе хезмәткәре Мәгъдәнурова Земфира Баязит кызы
26. "Ел эшмәкәре" -"Протон" оешмасы җитәкчесе Нуртдинов Ренат Наил улы
27. Ел мәктәп директоры - Гиздатуллина Рәйлә Фәтхулла кызы, Муниципаль дәүләт белем бирү учреждениесе "1 нче Актаныш урта гомуми белем бирү мәктәбе" җитәкчесе
28. Ел укытучысы- Гарипова Рузилә Илдар кызы , Сәләтле балалар өчен гуманитар гимназия-интернатның химия укытучысы
29. Ел тәрбиячесе - Минһаҗева Гөләндәм Әхмәтсафа кызы, 2 санлы балалар бакчасы
30. "Ел табибы"- Актаныш үзәк хастаханәсе табибы Могътазиров Рөстәм Азат улы
31. "Ел мәдәният хезмәткәре" - Хуҗина Алсу Фасил кызы, Киров авыл мәдәният йорты җитәкчесе
32. "Ел спортчысы" - Россия Федерациясенең спорт остасына кандидат, Җиңел атлетика буенча Россия Федерациясе беренчелегендә призер, Идел буе федераль округы Чемпионы , Татарстан Республикасы Чемпионы Хадеев Искәндәр Илшат улы .

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: