Актаныш

32 райондашыбызга «Үз һөнәренең остасы» дигән дәрәҗәле исем бирелде (ФОТОЛАРЫ ДА БАР)

Аерым профессияләр арасында 2016нчы елда иң югары нәтиҗәләргә ирешкән хезмәт алдынгыларына «Үз һөнәренең остасы» исеме бирелде, алар акчалата премия, дипломнар белән хөрмәтләнделәр. «Үз һөнәренең остасы» исеменә лаек булган райондашларыбызның фоторәсемнәре районның Почет тактасында урын алачак. Алар: 1. «Ел җитәкчесе» номинациясендә "Әнәк агрофирмасы" җитәкчесе - Фәтхиев Фарис Гаяз улы. 2. Нур...

Аерым профессияләр арасында 2016нчы елда иң югары нәтиҗәләргә ирешкән хезмәт алдынгыларына «Үз һөнәренең остасы» исеме бирелде, алар акчалата премия, дипломнар белән хөрмәтләнделәр. «Үз һөнәренең остасы» исеменә лаек булган райондашларыбызның фоторәсемнәре районның Почет тактасында урын алачак.
Алар:
1. «Ел җитәкчесе» номинациясендә "Әнәк агрофирмасы" җитәкчесе - Фәтхиев Фарис Гаяз улы.
2. Нур Баян исемендәге җаваплылыгы чикләнгән җәмгыяте сыер савучысы - Нәҗипова Рәйлә Нурмөхәммәт кызы.
3. "Башак" җаваплылыгы чикләнгән җәмгыяте механизаторы - Локманов Васил Вазыйх улы.
4. "Актаныш агрофирмасы" Чөгәнә авылы ферма мөдире - Камалова Илүсә Фаиз кызы.
5. "Чишмә" хуҗалыгы хисапчысы - Шәрифуллин Салават Фәиз улы.
6. "Нигез" җаваплылыгы чикләнгән җәмгыяте терлекчесе - Хафизова Гөлнур Хәкимҗан кызы.
7. "Башак" хуҗалыгы икътисадчысы - Хуҗина Алмира Дилүс кызы.
8. "Әнәк" агрофирмасы баш зоотехнигы - Мирхәйдәров Айдар Әнвәр улы.
9. "Нигез" җаваплылыгы чикләнгән җәмгыяте баш агрономы - Зәкиев Рүзил Фирдәвис улы.
10. "Актаныш агрофирмасы" ясалма орлыкландыру технологы - Имамов Дамир Фәнис улы.
11. "Ташкын" җаваплылыгы чикләнгән җәмгыяте баш инженеры - Исламов Салават Самат улы
12. "Актанышагрохим" җәмгыяте шоферы - Шәйхәйдаров Алмаз Шәйхенур улы
13. "Башак" җаваплылыгы чикләнгән җәмгыяте баш ветеринария хезмәткәре - Авзалов Назим Миннезөлфәт улы.
14. Иске Җияш авылыннан фермер хуҗалыгы җитәкчесе - Хуҗин Фәрит Фаис улы.
15. "Касыймов" сөт заводы җаваплылыгы чикләнгән җәмгыятеннән эшкәрту сәнәгате хезмәткәре - Нәгыймов Илдар Галим улы.
16. Иң яхшы муниципаль хезмәткәр район финанс-бюджет палатасы рәисе,- Каюмова Кадрия Рәмзи кызы.
17. Актанышның 2нче урта гомуми белем бирү мәктәбенең югары категорияле башлангыч сыйныф укытучысы - Шайхетдинова Филария Гавис кызы.
18. Актанышның 7нче балалар бакчасыннан тәрбияче Шәйхулова Әминә Галимардан кызы.
19. Актаныш үзәк хастаханәсеннән табиб-хирург - Ямаев Тимур Таһир улы.
20. Чуракай авылы китапханәсе мөдире - Минһаҗева Римма Инсаф кызы
21. Балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе остазы, спортчы - Гарифуллина Рүзилә Илдус кызы.
22. "Актаныш картлар һәм инвалидлар өчен интернат-йорты" социаль хезмәткәре - Ибраһимова Фәридә Камил кызы.
23. "Татарстан кече нефть компанияләре" җаваплылыгы чикләнгән җәмгыяте нефтьчесе -Вахитов Заһит Магданур улы.
24. "Газстройсервис" җаваплылыгы чикләнгән җәмгыяте төзүчесе- Хәбирова Гөлназ Назиф кызы.
25. "Теплосервис" җәмгыятеннән халыкка коммуналь хезмәт күрсәтүче - Абзаев Радик Рәшит улы.
26. Район электр элемтәсе узәгеннән инженер - техник, электрончы - Хөҗҗәтов Хәнис Нәсим улы.
27. Татар Ямалы элемтә бүлеге җитәкчесе, почта хезмәткәре- Камалова Рушания Васил кызы.
28. "Татавтодор" ачык акционерлык җәмгыятеннән юл төзүче - Сәйфуллин Марат Октябрист улы.
29. "Челтәр компаниясе" ачык акционерлык җәмгыятенең Түбән Кама электр челтәре оешмасыннан энергетик - Сабиров Роберт Васим улы.
30. "Мехотряд" җаваплылыгы чикләнгән җәмгыятеннән токарь -Акмаев Флүс Флүр улы .
31. "Әнәк" кошчылык комплексы хезмәткәре- Нургалиев Илүс Мөнәвис улы.
32. Гадәттән тыш хәлләр министрлыгының Актаныш бүлеге хезмәткәре - Шакиров Илнар Газизҗан улы.

Реклама

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Комментарии (0)
Осталось символов: