Актаныш

КЕЛӘМ БАТЫРЛАРЫ БИЛГЕЛЕ: Тулы исемлек һәм фотолар

Район башлыгы призына узган көрәш турнирында җиңүчеләр:

25 кг-га кадәр авырлыкта: 
 1 урын – Адель Нургатин (“Тылсым” мәктәп-бакча)
2 урын – Булат Шәймөхәммәтов (Тат. Ямалы)
3 урын – Ильяс Шәмсиев (Пучы) 

28 кг-га кадәр авырлыкта: 
 1 урын – Муса Әнвәров  (Актанышның 1нче мәктәбе )
2 урын – Илфир Хөҗҗәтов  (Яңа Әлем)
3 урын – Илнар Сафиуллин  (Богады) 

30 кг-га кадәр авырлыкта: 
 1 урын – Ринат Садретдинов  (Актанышның 2 нче мәктәбе )
2 урын – Илмар Харрасов   (Актанышның 2 нче мәктәбе)
3 урын – Инсаф Газизов  (Пучы) 

32 кг-га кадәр авырлыкта: 
 1 урын – Илфат Газизов   (Актанышның 1 нче мәктәбе )
2 урын – Айзат Нургалиев   (Пучы)
3 урын – Ислам Мирзаев   (Актанышның 2 нче мәктәбе)


36 кг-га кадәр авырлыкта: 
 1 урын – Искәндәр Басыров (Актанышның 1 нче мәктәбе )
2 урын – Газинур Хәеров    (КШИ)
3 урын – Ренат Дорофеев (КШИ)

40 кг-га кадәр авырлыкта: 
 1 урын – Ришат Мәрдәнов (Пучы )
2 урын – Илдар Нургалиев    (КШИ)
3 урын – Рузил Мокимов (КШИ)

43 кг-га кадәр авырлыкта: 
 1 урын – Рафил Корбангалин  (Богады)
2 урын – Динис Хаҗиев    (КШИ)
3 урын – Айзат Сабиров  (Богады)

46 кг-га кадәр авырлыкта: 
 1 урын – Салават Кашапов  (Тат. Ямалы)
2 урын – Реназ Фәттахов    (Тат.Суксу)
3 урын – Адель Секунов   (Пучы)

50 кг-га кадәр авырлыкта: 
 1 урын – Галинур Харисов (Тат. Ямалы )
2 урын – Салават Гыйлемов    (Пучы)
3 урын – Булат Загиров  (Пучы)

55 кг-га кадәр авырлыкта: 
 1 урын – Салават Хабетдинов (Иске Айман)
2 урын – Ленар Вәкилов    (Тат.Ямалы)
3 урын – Дамир Рузибаев  (Пучы)


60 кг-га кадәр авырлыкта: 
 1 урын – Заһит Шәйхәйдәров  (Тат.Суксу)
2 урын – Нәркиз Харисов    (Тат.Ямалы)
3 урын – Ирек Нормуратов  (КШИ)

65 кг-га кадәр авырлыкта: 
 1 урын – Айнур Мирзаянов
2 урын – Илназ Шәмсиев (Пучы)
3 урын – Ильяс Хафизов (Пучы)

75  кг-га кадәр авырлыкта: 
 1 урын – Айнур Фатхуллин  (Пучы)
2 урын – Илнар Сафиуллин   (Богады)
3 урын – Ленар Рашитов  (техникум)

75  кг-нан югарырак  авырлыкта: 
 1 урын – Фарис Хуҗин   (Техникум)
2 урын – Таһир Шарафуллин
3 урын – Данис Камалов (Актанышның 1нче санлы мәктәбе)

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: